Built with Berta.me

 1. .

  .

  .

  ARUN ir meditatīvs spēcīgāko austrumu un rietumu dziedinošo atklājumu sajaukums

 2.    “ARUN Apzināta Pieskāriena” sesiju varētu nosaukt par “Interaktīvu Meditāciju”, kurā “devēja" un “saņēmēja” klātesība ir vienlīdz svarīga, lai spētu notikt transformācja tavas apzinātības gaismā.

     Mīlestība, apzināšanās, pilnīga pieņemšana un vieda gudrība ir tās lietas, kas dziedē ķermeni. Un tas ir tieši tas, kas atšķir ARUN Apzināto Pieskārienu no citām masāžas tehnikām. No jauna atjaunojot smalko saspēli starp muskuļiem, kauliem, nerviem, šķidrumiem, hormoniem un prātu. Balstoties uz šiem pamatiem, ir iespēja atklāt aizvien dziļākas cilvēka enerģijas lauka mistērijas, izmantojot “Meditatīvo elpošanu un Kraniosakrālās plūsmas''.

     Šajās sesijās tiek izmantoti kustīgi, viegli, ritmiski un plūstoši pieskārieni fokusējoties uz mugurkaula balansēšanu, jūtīgo nervu plūsmu un muskuļu-skeleta artikulāciju. Dziļo audu pieskārieni, fascias un savienojošo audu atbrīvošana, apkļaujošie 3-demensiju pieskārieni, kā arī fokusēšanās uz enerģiju līnijām – viss tas palīdzēs atslābināt dziļās ķermeņa muskulatūras saspringumu un sāpes.

     Caur visām sesijām vijas pieskāriens, ko mēs saucam par „Metta” vai Budas vārdiem „mīlošā labestība”. Ar šo pieskārienu mēs pievēršam enerģiju sejai, galvai un sirds čakrai, kā arī citiem Cilvēka Enerģijas Lauka dziedzeriem un centriem. Mēs izmantojam pieskārienu, lai uzlabotu veselību, elastīgumu un vissvarīgākais, lai paplašinātu apzinātību.

     Apzināts pieskāriens, iekšēja sevis novērošana un elpas apzināšanās ir ātrākie veidi kā izveseļot savu ķermeni. Prāta saspringums un bailes, kas iesūcas ķermeņa audos un skeletā, sāk izzust ar katru brīdi, kad mēs spējam savienoties ar savu iekšējo klusumu un dievišķo dzīvības avotu. Un ar šādu prāta-ķermeņa stāvokli mēs palīdzam paplašināties, kļūt apzinātākiem un jūtīgākiem saviem elektro-magnētiskajiem/dziedzeru centriem (čakrām).

   

      “Mēs visi esam pieskārienu būtnes. Nav iespējams pavadīt dienu nekam nepieskaroties, kaut vai ar acu skatienu. ” / Prem Anubuddha /

  DACE KEIŠA +371 26342538

   

   

  .