Built with Berta.me

 1. .

  .

  .

  Lomi Lomi Nui masāža jeb samtainais kaķa pieskāriens

 2.     Šī ir Havajiešu “tempļa stila” tehnika darbā ar ķermeni, kuru sākotnēji praktizēja Havajiešu šamaņi, lai transformētu, pilnībā sabalansētu visus esības aspektus un  harmonizētu enerģijas plūsmu cilvēkā. Masāžas izcelsme ir meklējama Polonēzijas salās, kur tā tika nodota no paaudzes paaudzē. To veica tempļos, kā rituālu ieejot jaunā dzīves posmā, lai kliedētu satraukumu un labāk sagatavotu nozīmīgajam notikumam. Tā varēja ilgt no dažām stundām līdz pat vairākām dienām. Masāža ļauj labāk izprast pašam sevi, transformē apziņu, harmonizē visus trīs aspektus – prātu, ķermeni un garu, un palīdz piekļūt savam augstākajam potenciālam, savienojoties ar savu dievišķo pirmsākumu. Masāžas laikā gan tās devējs, gan ņēmējs nokļūst tādā īpašā meditatīvā prāta stāvoklī, kas iedarbojās dziedinoši visos līmeņos. Šī Havajiešu masāža ir kā mīloša saikne starp praktiķi un klientu, kas veicina organisma pašatjaunošanos un nostiprināšanos.

       Lomi-Lomi masāžas galvenais princips ir HUNA jeb dziedināšana ar mīlestību. Šī filozofija nosaka, ka katrs cilvēks ir spējīgs palīdzēt pats sev, citiem vārdiem sakot, viss spēks ir cilvēkā pašā. Meistara uzdevums ir nest sevī ALOHA jeb mīlestību un palīdzēt klientam tikt cauri šķēršļiem. Jau sen nevienam nav jaunums, ka visu mūsu šīs dzīves un reizēm arī iepriekšējo dzīvju pieredzi sevī nes mūsu ķermenis, kas neizbēgami ietekmē mūsu pašsajūtu, dzīves kvalitāti un lēmumus ko un kā pieņemam. Masāža ļauj mums piekļūt šīm atmiņām un caur apzināšanos, transformēt un atbrīvot to, lai dotu vietu jaunajam.

                  Masāžas dziļums un efektivitāte ir lielā mērā atkarīgi no abu iesistīto pušu spējas pilnībā atbrīvoties un pilnībā no sirds ļauties notiekošajam. Šajā masāžā atšķirībā no citām lielu lomu spēlē intuitīvas plūstošas kustības, kas tiek izdarītas ar lielu devu mīlestības. Masāžas laikā iekustinātais iekšējais process var turpināties līdz pat 14 dienām. Tāpēc ir labi, ja pēc masāžas saņemšanas varam atvēlēt sev kādu laiku pabūt vienatnē ar sevi un nesteigties pieņemt steidzīgus lēmumus vai atgriezties darba vidē.

    Lomi-Lomi masāžas iedarbība uz fizisko ķermeni ir ļoti relaksējoša, enerģiju dodoša. Pozitīvi ietekmē cirkulāciju ķermenī, iekšējo un maņu orgānu darbību, uzlabo locītavu kustīgumu un vielmaiņu...

        Masāža ar rituālu ilgst vidēji divas stundas.

     Kontrindikācijas

     Lomi-Lomi masāža ir droša prakse, tomēr to nedrīkst veikt, ja ir slikta pašsajūta, saindēšanās, paaugstināta temperatūra, infekcijas slimības, onkoloģiskas saslimšanas, lūzumi, mežģījumi, tūskas, ādas ārēji ievainojumi – ādas saslimšanas, čūlas, nobrāzumi. Ja jums rodas kādi jautājumi šajā sakarā, noteikti konsultējieties par to ar savu meistaru un/vai ārstu.

      Uzmanību! Masāžai ir ļoti nomierinošs un atslābinošs efekts, tāpēc pēc masāžas ir ieteicams miers, t.i. uzreiz nesēsties pie stūres, neskriet uz darījuma tikšanos, nerisināt asas konfliktsituācijas.

    DACE KEIŠA +371 26342538